MediaCat

Marka Okulu yeni öğrencilerini bekliyor

Programın 2015-2016 Güz Dönemi için son mülakat 4 Eylül’de yapılacak.

Marka Okulu yeni öğrencilerini bekliyor

İstanbul Bilgi Üniversitesi Pazarlama İletişimi Yüksek Lisans Programı’nın 2013’te MediaCat işbirliğiyle geçirdiği dönüşüm sonunda yeni kimliğine kavuşan Marka Okulu, 2014-2015 akademik yılında ilk mezunlarını verdi. Bu şekilde toplamda dört akademik dönemi geride bırakan Marka Okulu’na toplamda 1375 başvuru yapılırken, 347 öğrenci programa kabul alarak kayıt yaptırdı. Marka Okulu’nun 2015-2016 Güz Dönemi için son mülakat 4 Eylül’de gerçekleşecek.

Marka Okulu, pazarlama ve pazarlama iletişiminde teori ve pratiği, yıl boyunca 36 sektör profesyonelinin katıldığı seminerlerle profesyonel iş yaşamına hizmet edecek şekilde birleştirdi. Geride kalan eğitim döneminde Faber Castell, Tadelle, L’era Fresca gibi markaların ve girişimlerin yönetim ekipleriyle bir araya gelme fırsatı bulan öğrenciler aynı zamanda, aralarında Al Ries, David Aaker, Robert Kozinets ve Jeff Jarvis gibi guruların da yer aldığı toplamda sekiz yabancı konuk eğitmenle buluşma fırsatı elde etti.

Marka Okulu yeni öğrencilerini bekliyor: Al Ries

Vaka çalışmalarından dijital stratejilere, içgörü araştırmalarından imaj çalışmalarına dek birçok farklı proje üzerinde çalışma imkânı yakalayan Marka Okulu öğrencilerinin kaleme aldığı 30 makale Pİ dergisinde yayınlandı. Her dönem açılan 21 farklı dersle dinamik bir eğitim anlayışı sunan programa katılan öğrenciler, bugüne dek Almanya, Portekiz, Çek Cumhuriyeti ve Fransa gibi Avrupa ülkelerinde Erasmus değişim programına katılma imkânı yakaladı.

Marka Okulu geçtiğimiz haftalarda, 2015-2016 Güz akademik dönemi itibarıyla Bilgi Kozyatağı Merkezi’nde yeni bir program açtığını duyurmuştu. Kozyatağı programının akademik danışmanlığını OMD Strateji ve Planlamadan Sorumlu İcra Kurulu Üyesi Nüzhet Algüneş ve Marka Okulu Direktörü Doç. Dr. Kaan Varnalı üstleniyor.

Ders programı ile ilgili detaylı bilgi ve online başvuru için: markaokulu.bilgi.edu.tr

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.