MediaCat

Marka Okulu ve Unilever’den stratejik işbirliği

Program, yeni eğitim dönemine Unilever ile kurduğu stratejik ortaklıkla giriyor.

Marka Okulu ve Unilever’den stratejik işbirliği

Unilever, pazarlama iletişimi alanında kendini geliştirmeyi amaçlayan profesyonellerle Marka Okulu‘nda buluşuyor.

Unilever Türkiye Ev ve Kişisel Bakım Kategorilerinden Sorumlu Başkan Yardımcısı Şükrü Dinçerİstanbul Bilgi Üniversitesi‘nin MediaCat işbirliğiyle hayata geçirdiği, akademik bilgiyi sektörel tecrübeyle birleştirmeyi hedefleyen Marka Okulu ile kurulan stratejik işbirliği kapsamında firma, marka yönetimi konusundaki küresel ve yerel bilgi birikimini program katılımcılarıyla paylaşıyor.

Marka Okulu’nun yeni eğitim döneminde Unilever adına BİLGİ Kozyatağı Merkezi’nde sunulan “Stratejik Marka Yönetimi” dersi, Unilever Türkiye Ev ve Kişisel Bakım Kategorilerinden Sorumlu Başkan Yardımcısı Şükrü Dinçer tarafından verilecek. Unilever, tüm dünyada benimsediği endüstri ve akademi dayanışmasının sürdürülebilir işbirliklerine dönüşmesi vizyonu ile Türkiye’de de hep dayanışma halinde olduğu akademi dünyasıyla yakınlığını, İstanbul Bilgi Üniversitesi ile gerçekleştirdiği stratejik ortaklıkla sürdürmeye devam ediyor.

Marka Okulu’na başvurmak için tıklayın.

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.