MediaCat

Marka Okulu artık her iki yakada!

Marka Okulu, Bilgi Kozyatağı Merkezi’nde de Öğretime Başlıyor.

Marka Okulu artık her iki yakada!

Marka Okulu, Anadolu Yakası’nda çalışan ve yaşayan marka profesyonelleri için 2015-2016 Güz akademik döneminden itibaren Bilgi Kozyatağı Merkezi’nde yeni bir program açıyor. Kozyatağı programının akademik danışmanlığını üstlenen OMD Strateji ve Planlamadan Sorumlu İcra Kurulu Üyesi Nüzhet Algüneş ve Marka Okulu Direktörü Doç. Dr. Kaan Varnalı yeni programın santralistanbul programı ile aynı öğrenim çıktılarını sağlayacağının ve programın yeni çağın marka yöneticilerinin ihtiyaç duyduğu donanımı bütüncül olarak sağlamak üzere özenle inşa edildiğinin altını çiziyor.

Marka Okulu, Bilgi Kozyatağı Merkezi'nde de Öğretime Başlıyor.

Derslerin hafta arası akşamları Bilgi Kozyatağı Merkezi’nde, Cumartesi günü gündüz saatlerinde ise santralistanbul’da yapılacağı yeni programda hem projeli hem de tezli patika için başvurular 10 Eylül tarihine kadar devam edecek, dersler ise 28 Eylül’de başlayacak.

Nüzhet Algüneş programa başvurmak isteyen adaylara aşağıdaki çağrıyı yapıyor:

OMD Strateji ve Planlamadan Sorumlu İcra Kurulu Üyesi Nüzhet Algüneş“Çağlar arası bir geçişin tam ortasındayız.

Dünya değişiyor. İnsan değişiyor. Buna bağlı olarak markaların ve bildiğimiz anlamda endüstriyel pazarlamanın da değişmesi gerekiyor.

Bu değişimin nasıl olması gerektiği muhtelif platformlarda tartışılıyor. Yepyeni teoriler ve çözüm önerileri sunuluyor. Henüz tam bir çözüme ulaşılmış değil, ancak geriye dönüp baktığımızda -özellikle son on yılda- hızla yol almaya başladığımızı görüyoruz.

İlk 20 yılı tamamlamış olsak bile, daha yolun çok başındayız. Bir jenerasyon, sadece temelleri oluşturabilmek ve yol haritasını belirleyebilmek için çalıştı. Bu bayrak yarışını devam ettirecek, yeni pazarlama dünyasının temellerinin üzerine yeni katlar çıkacak, donanımlı ve stratejik düşünce yapısına sahip bir kuşak gerekiyor.

Marka Okulu, MediaCat ortaklığında, son dönemde ülkemizde bu ihtiyaca yönelik en önemli yapı taşlarından biri oldu. Sektörün önde gelen isimleri, bayrağı devralacak meslektaşlarıyla bildiklerini paylaşmak ve daha da ileri nasıl koşacaklarını göstermek amacıyla İstanbul Bilgi Üniversitesinin çatısı altında bir araya geldi.

Marka Okulu, Bilgi Kozyatağı Merkezi'nde de Öğretime Başlıyor.

Sonuç, her geçen gün büyüyen, gelişen ve yenilenen bir Marka Okulu oldu.

Bu yolculuğu paylaştığımız arkadaşlarımızın sayısı her geçen gün artıyor. 2015-2016 Güz akademik döneminden itibaren Bilgi Kozyatağı Merkezinde de sizlerle buluşuyor olacağız.

Görüşmek üzere!”

Ders programı ile ilgili detaylı bilgi almak ve online başvuru yapmak için: markaokulu.bilgi.edu.tr

Fotoğraflar: okilic@flickr (giriş ve sosyal medya), Marka Okulu (eğitim görselleri), MediaCat (Nüzhet Algüneş)

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.