MediaCat

Türkiye trendlerine gerçek zamanlı analiz

Kimola Trends, gerçek zamanlı iletişimde yeni bir devir başlatıyor.

Türkiye trendlerine gerçek zamanlı analiz

Kimola, analiz ürünleri ailesine bir yenisini daha ekledi. Kimola’nın Türkiye’nin ilk ve tek kurumsal trend analiz aracı olarak nitelediği Kimola Trends, bu ay itibariyle hizmet vermeye başladı.

Daha önce televizyon, politika ve marka gibi farklı dikeylerde analiz ürünleri sağlayan Kimola, yeni ürünü ile Türkiye’nin trendlerini pazarlama dünyası için kullanılabilir hale getirirken bir yandan da markalar ve ajanslarına, kendi dijital kampanyalarını bu trendler arasındaki yerini ve performansını ölçümleme olanağı sağlıyor.

Gerçek zamanlı Trending Topic ve içerik analizi

Markaların gerçek zamanlı dijital pazarlama çalışmalarının başarıları son yıllarda kendinden çokça söz ettirirken, bu alandaki hızlı karar alma sorumluluğu ve beraberindeki riskler de pazarlama ve reklam dünyasının gündeminde. Buradan yola çıkarak tasarlanan teknolojisi ve arayüzü ile Kimola Trends, Twitter’da TT olan bir etiket ya da kalıbın, bir markanın gerçek zamanlı pazarlama iletişiminde kullanmak için uygun olup olmadığı ile ilgili anlık veri analizleri sağlıyor. Böylece hızlı ve daha sağlıklı kararlar alınarak, henüz alevi üstündeki bir trendin marka için etkili bir pazarlama fırsatına dönüşmesinin önünü açıyor.

Twitter kampanyanı takip et, gündemdeki yerini ölçümle

Kimola Trends’in bir diğer önemli özelliği ise dijital kampanyalar ve Promoted Tweet çalışmalarında markalar ve ajanslarına, kampanyanın büyük resimdeki yerini görme olanağı sağlaması. Kampanyanın Twitter dinlemesi arayüz üzerinden yapılabildiği gibi demografi, konum ve duygu gibi detaylı analizler de kampanya performansına ek olarak sunuluyor.

Görselin üzerine tıklayarak yüksek çözünürlüklü versiyonuna ulaşabilirsiniz.

Gerçek zamanlı Trending Topic ve içerik analizi

Trending Topic geçmişi ile hızlı karar al, riski ortadan kaldır

Gerçek zamanlı pazarlama örnekleri çoğaladursun bir taraftan da bunula ilgili PR hatalarından, kampanya kabuslarına kadar birçok taktik ve zamanlama hatası örneği de önümüze çıkıyor. Kimola Trends ise Trend Tarihçesi ile kullanıcılarının bu alanda hata yapma payını minimuma indiriyor. Twitter’da Trending Topic olmuş etiket veya kalıpların TT sürelerinden, etkileyenlerine kadar birçok detayın bulunduğu bir geçmiş analizi, TT ile ilgili araştırma sürecini dakikalara kısaltarak daha hızlı ve doğru aksiyon almayı sağlıyor.

Görselin üzerine tıklayarak yüksek çözünürlüklü versiyonuna ulaşabilirsiniz.

Twitter kampanyanı takip et, gündemdeki yerini ölçümle

Türkiye gündemini takip et, farklı alanlarda insanların nabzını tut

Kimola Trends gün içerisinde Türkiye gündeminde yerini alan yüzlerce Trending Topic’i analiz ediyor. Bununla beraber Türkiye gündeminin politika, spor, televizyon, müzik, ünlüler ve markalar gibi farklı kırılımlar üzerinden de nabzını tutup, kriz yönetiminden stratejik planlamaya kadar birçok alanda öngörü sağlıyor. Aynı zamanda, kendi kategorileriniz için de esneklik sağlayan yapısı ile markanız için önemli olan etiket ya da kalıpları işaretleyerek daha kolay takip etmenize olanak veriyor.

Görselin üzerine tıklayarak yüksek çözünürlüklü versiyonuna ulaşabilirsiniz.

Türkiye gündemini takip et, farklı alanlarda insanların nabzını tut

Kimola Trends’in ücretsiz deneme sürümüne buradan ulaşabilirsiniz.

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.