Marka Büyüten Stratejiler 18 Ocak’ta başlıyor

Marka Okulu bünyesinde verilecek Marka Büyüten Stratejiler eğitim programında strateji, marka ve yönetim kavramları hem teorik açıdan hem de gerçek vakaların ışığında ele alınacak.

12.01.2022 - 17:26 | MediaCat

Marka yönetiminin temel esasları olan müşteri odaklılık, değer yaratma, sadakat, ikna, güven, müşteri deneyimi gibi kavramların hızla dijitalleşen ve devamlı dönüşen dünyamıza nasıl entegre edileceği sorusu, bugünün marka yönetenlerinin ajandasında önemli bir yer tutuyor. Sürekli değişen normlar karşısında marka kavramının gücünü ve etkisini koruyacak stratejiler geliştirmek sürdürülebilir bir marka kimliği için olmazsa olmazlar arasında.

Marka Okulu bünyesinde verilecek olan Marka Büyüten Stratejiler, bu konuları derinlemesine ele alan bir eğitim programı. Unilever, Turkcell ve Yıldız Holding (pladis) bünyesinde Türkiye ve yurtdışı pazarlarda birçok üst düzey sorumluluk üstlenen ve kariyerinde 30 yılı geride bırakan Lale Saral Develioğlu, Marka Büyüten Stratejiler eğitim programında stratejik pazarlama ve marka yönetimi konusundaki temel kavramları derinlemesine irdeleyecek, gerçek ve güncel marka büyüten strateji örneklerinin tüm detaylarını katılımcılarla paylaşacak.

Kurumsal şirketlerin pazarlama ve iletişim departmanlarında çalışanlar, ajanslarda müşteri temsilcisi ya da strateji yöneticisi olarak görev alanlar, kendi markasını oluşturmaya veya büyütmeye çalışan girişimciler, orta ölçekli aile şirketleri sahipleri ve/veya yöneticileri bu program sayesinde strateji kavramının gerektirdiği düşünme ve analiz yöntemlerini öğrenebilecek. Eğitim programında marka büyüten rekabetçi stratejiler oluşturabilmenin esasları pratik örneklerle içselleştirilecek ve marka yönetimi için gerekli olan marka kimliği, marka vaadi ve marka deneyimi gibi kavramlar, güncel örnekler üzerinden tartışılarak detaylandırılacak.

Sınırlı sayıda kontenjanla online düzenlenecek Marka Okulu hakkında detaylı bilgiye markaokulu.ist adresinden ulaşabilir, Marka Büyüten Stratejiler ve diğer eğitim programlarını aynı adresten inceleyebilirsiniz.

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.