Oriflame’e yeni genel müdür

Oriflame'de genel müdür olarak görev alacak isim belli oldu.

12.01.2022 - 17:38 | MediaCat

Oriflame'e yeni genel müdür

Oriflame, Türkiye’deki 30’uncu yılına yeni bir genel müdür ile başladı. 16 yıldır Oriflame’de farklı görevler yürüten Ebru Erkan Ayanoğlu, şirketin yeni genel müdürü oldu. Görevi Johan Larsson’dan devralan Ayanoğlu, 2020 yılından bu yana Oriflame Türkiye Genel Müdür Yardımcısı olarak görev yapmaktaydı.

Ebru Erkan Ayanoğlu, Oriflame’de bugüne kadar bölge müdürü, satış destek müdürü, satış destek ve eğitim müdürü, pazarlama direktörü, Ortadoğu ve Afrika Bölgesi satış destek direktörü, Türkiye satış direktörü ve Türkiye genel müdür yardımcısı gibi birçok farklı pozisyonda görev aldı.

26 yıllık kariyerinin önemli kısmını Oriflame’de geçirdiğini ifade eden Ebru Erkan Ayanoğlu, yeni görevi ve Oriflame hakkındaki düşüncelerini şu sözlerle paylaştı: “Doğrudan satış ve güzellik sektöründe 26 yıldır sürdürdüğüm kariyerimin 16 yılı Oriflame ailesiyle geçti. Kendi ayakları üzerinde durmak isteyen kadınlara eşsiz fırsatlar sunan ve bu sayede sayısız hayatı güzelleştiren böyle muhteşem bir ailenin parçası olmak benim için gurur verici. Değerli marka ortaklarımız ve tüketicilerimizle birlikte doğrudan satış sektöründe bir numara olma yolculuğunda etkili adımlar atacağımıza inanıyorum.”

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.