Marjinal Porter Novelli’ye yeni müşteri

Araç takip ve filo yönetimi alanında uluslararası önemli referansları ile başarısı kanıtlanmış...

11.05.2009 - 11:11 | MediaCat

Filo yönetimi ve araç takip çözümlerinin lider ismi Satko Teknoloji’nin iletişim danışmanlığını Marjinal Porter Novelli yürütecek.

Araç takip ve filo yönetimi alanında uluslararası önemli referansları ile başarısı kanıtlanmış, lider bir firma olan Satko Teknoloji Mayıs ayından itibaren iletişim danışmanlığı hizmetlerini Marjinal Porter Novelli’den alacak.

Satko Teknoloji Genel Müdürü Nedim Çelebiler yeni işbirliği hakkındaki görüşlerini şöyle açıklıyor: “Satko Teknoloji olarak sunduğumuz araç takip ve filo yönetimi çözümlerimizi ve hizmetlerimizi, gerçekleştirdiğimiz çalışmalarımızı ve elde ettiğimiz başarılarımızı geniş kitlelere duyurmak üzere Marjinal Porter Novelli’nin deneyiminden yararlanacağız. Bu işbirliğinin her iki taraf için de verimli ve uzun ömürlü olmasını diliyorum.”

Marjinal Porter Novelli Kurucu Ortağı ve Genel Müdürü Asuman Bayrak ise şunları söylüyor: “Satko Teknoloji kanıtlanmış dünya lideri teknolojilere dayanan güçlü çözümleri, 1994’ten bu yana elde ettiği deneyimi ve kaliteli hizmet anlayışı ile bu sektörde farklılaşan bir firma. Satko Teknoloji’nin hedeflerine varmasına yardımcı olacak iletişim stratejilerini geliştirmeye ve uygulamaya yönelik verimli ve güvene dayalı bir işbirliği içinde olacağımıza inanıyorum.”

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.