MediaCat

Marcel’in lansmanı gerçekleşti

Publicis Groupe yeni yapay zekâ modeli Marcel ile tüm çalışma modelini değiştirecek.

Marcel’in lansmanı gerçekleşti

Publicis Groupe, bir süredir üzerinde çalıştığı ve dünyanın her bir köşesinden 80 bin kreatifi tek bir platformda toplamayı amaçlayan yapay zekâ modeli Marcel’i tanıttı. Geliştirme süreci boyunca şirketin en üst kademe yöneticilerinden dahi detayları gizlenmiş olan Marcel, şirketin CEO’su Arthur Sadoun’un belirttiğine göre, “geçtiğimiz 20 yıldan bu yana değişim göstermeyen ajans holding şirketi modelini ve Publicis’in tüm çalışma şeklini” değiştirecek. Marcel’in ardında yatan fikir, “Publicis’i avucunuzun içinde hissetmek ve yetenek ve fırsatlar arasındaki bariyerleri yıkmak” üzerine kurulu. Öyle ki, Siri ve Alexa’ya benzer bir sesli asistan olan Marcel tüm kreatiflerin tek bir platformda birleşmelerini sağlayacak.

Bir konkur haberini markalar Marcel üzerinden verebilecek ve katılmak isteyen ekipler Marcel aracılığıyla markalara ulaşabilecek. Aynı zamanda üzerinde çalıştığınız konuyla ilgili en yetenekli ve deneyimli isimleri bulmanıza da Marcel yardımcı olabilecek. Ayrıca Cannes Lions işbirliğinde Marcel kullanıcıları 2001’den bu yana ödül kazanmış olan 200 bini aşkın işe ulaşabilecek. Microsoft işbirliğinde geliştirilen Marcel, kullanıcılarına çok geniş bir network ağı oluşturarak doğru insanlara ulaşmayı hızlı ve mümkün kılıyor.

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.