New York Festivals yılın en iyi kampanyalarını açıkladı

Türkiye'den finale kalma başarısı gösteren tek ajans, sertifika ile ödüllendirildi.

25.05.2018 - 14:32 | Sencer Uçar

New York Festivals yılın en iyi kampanyalarını açıkladı

Farklı mecralarda yaratıcılığın onurlandırıldığı uluslararası reklamcılık ödülleri New York Festivals World’s Best Advertising 2018’in kazananları, 17 Mayıs tarihinde New York City’de düzenlenen törenle ödüllerine kavuştu.

McCann New York’un State Street Global Advisors için hazırladığı Fearless Girl‘ün Best of Show ödülünü aldığı yarışmada dokuz kampanya Büyük Ödül ile ödüllendirildi.

Toplamda 413 ödülün dağıtıldığı New York Festivals World’s Best Advertising 2018’de WWF Türkiye için hazırladığı Re-Calendar projesiyle Direct kategorisinde finale kalma başarısı gösteren Being Çözüm, Finalist Sertifikası alma başarısı gösterdi.

Takvim, ajanda ve benzer hediyeler için her yıl milyonlarca kağıdın israf edilmesine dikkat çekilmesi amacı ile hazırlanan projede 2007 ve 2018 takvimlerinin birebir aynı olmasından yola çıkılmıştı. Proje kapsamında, kullanılabilir durumdaki 2007 takvimleri toplanılmış ve üzerilerinde “2018 takviminiz için tek bir ağaç bile kesilmedi” notu ile birlikte WWF gönüllülerine, sosyal medya fenomenlerine, blogger’lara ve kanaat önderlerine gönderilmişti.

KÜNYE

  • Reklamveren: WWF Türkiye
  • Reklam Ajansı: Being Çözüm
  • Yaratıcı Ekip: Ozan Can Bozkurt, Murat Gedik, Doğukan Yılmaz, Egemen Kum, Burcu Tamer, Umut Esin, Emre Erbay
  • Marka Ekibi: Damla Ezer
  • Stratejik Planlama: Ahmet Yener, Deniz Atalay

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.