Manajans / JWT medya ajansı arayışında

Tuğbay Bilbay'dan güncel duyuru.

08.11.2016 - 12:02 | MediaCat

Manajans medya ajansı arayışında

Brand Week Istanbul bu yıl dördüncü kez gerçekleşiyor ve her yıl olduğu gibi bu yıl da bünyesine birçok yenilik eklemiş durumda. Bu yenilikler arasında öne çıkanlardan biri de sektöre dair tüm sorun, fırsat, öneri ve şikâyetlerin paylaşıldığı, yaratıcı endüstrimizin mecra, ajans ve reklamveren başta olmak üzere tüm paydaşlarını bir araya getiren Warm-Up oturumları. Warm-Up oturumlarında tüm sektörü ilgilendiren bilgilerden bir kısmı da ilk kez gün ışığına çıkıyor diyebiliriz.

7 Kasım tarihli Birleşme ve Satın Alma Sürecinde En İyi Uygulamalar başlıklı panelin katılımcılarından Manajans J. Walter Thompson CEO ve CCO’su Tuğbay Bilbay, dün tüm medya ajanslarını ilgilendiren bir duyuruda bulundu. Yakın zamanda çoğunluk hissesi WPP tarafından satın alınan Wanda Digital hakkında konuşan Bilbay, şu günlerde bir de medya ajansı arayışında olduklarını söyledi. Tuğbay Bilbay, geleceğin ajans modelinin prodüksiyondan dijitale, içerik yönetiminden fikir üretimi ve medya planlama ve satınalmaya kadar pek çok hizmeti bir araya getireceğini belirtti.

İlgilenenlere duyurulur.

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.