MediaCat

Bu böreği kim yaptı?

SuperFresh’ten gelin ile kaynanasını karşı karşıya getiren viral.

Bu böreği kim yaptı?

Bol börekli sıradan bir altın gününde, büyük oyunu bozmak ve kaynanasının meşhur böreklerinin ardındaki sır perdesini kaldırmak isteyen bir gelin, bir hafiye misali mutfağa giderek ahalinin afiyetle yediği böreklerin nasıl yapıldığını keşfe girişir. Kısa bir araştırmanın ardından ise, kocasının yıllarca süren kandırılmışlığına son verecek mahiyette bir kanıta ulaşır: Börekleri masaya kaynanası koymuştur belki ancak yapan SuperFresh’tir.

Kemal Ekşioğlu ve Baho gibi Facebook sayfalarından yayılmasını takiben 28 milyon kullanıcıya ve 2,5 milyon izlenmeye ulaşarak 5 binin üzerinde tekil paylaşım, 3 binin üzerinde yorum alan viral esasında, tahmin edebileceğiniz üzere, SuperFresh’in yeni reklamı.

Bir klasik olan gelin kaynana çekişmesinden hareketle hayat bulan ve izleyicileri gelin ya da kaynana arasında kendiliğinden bir cepheleşmeye sürükleyen proje Dwarf Planet imzası taşıyor.

Henüz izlemeyenleri veya bir kez daha izlemek isteyenleri videoyla başbaşa bırakmadan önce, çoğunluğun desteğini alarak kutuplaşmadan galip ayrılan tarafın kaynana olduğunu da ekleyelim.

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.