Lovemarks & Creativity Day’de sizi neler bekliyor?

Brand Week Istanbul 2016 yarın kapılarını aşk ve yaratıcılık dolu bir güne açacak.

09.11.2016 - 18:52 | Arzu Nilay Kocasu

Brand Week Istanbul'a gelirken aklınızda bulunması gereken 10 şey

Brand Week Istanbul 2016’nın Lütfi Kırdar’daki oturumlarının ikinci ayağı Lovemarks & Creativity Day yarın her zamanki gibi Yekta Kopan’ın moderatörlüğünde katılımcıları aşk ve yaratıcılık dolu hikâyeler arasında bir yolculuğa çıkarmaya hazırlanıyor.

İşte, 10 Kasım 2016 programından ilginizi çekebilecek birkaç başlık…

Dikkat, merak ve gelecek projeksiyonları

Stratejist ve kreatif direktör Faris Yakob, Wharton School Pazarlama Profesörü Jonah Berger, J. Walter Thompton Worldwide Trend Tahminleri Direktörü Shepherd Laughlin ve daha pek çok isim yarın Brand Week Istanbul sahnesinde merak mefhumunun pazarlama ve iletişim süreçlerindeki etkisini anlatacak, sektörün geleceğini masaya yatıracak 2017 trendlerini izleyicilerle paylaşacaklar.

Yaratıcılığın izinde

Yaratıcılığı başlığına taşıyan günde Wanderbrief CEO’su Mark Van der Heijden yaratıcılığın izinde arşınladığı dünyadan topladığı hikâyeleri anlatacak, ödüllü film yapımcısı Mika Johnson ise Amerika’dan Franz Kafka’ya yaratıcılığın peşine düşecek.

Nobel Müzesi Eski Küratörü Tobias Degsell’in yaratıcılığın kıvılcımını zihinlerde çakacağı günde ajansını stajyerlere emanet eden 20Something Kurucu Ortağı ve Kreatif Direktörü “koltuğu stajyere nasıl kaptırdığını” anlatacak.

Biraz da edebiyat konuşalım

Lovemarks & Creativity Day’de yaratıcılığın en etkili varlık gösterdiği alanlardan edebiyat da alanın kıymetli temsilcileri Ahmet Ümit, Selim İleri, Hakan Günday ve Bahar Feyzan’ın yer alacakları D&R Oturumu’yla anılacak. Dörtlü, edebiyatta empati etkisini tartışacak.

İmza günleri kaldığı yerden devam

Bugün başlayan MediaCat İmza Günleri yarın da devam edecek. Lovemarks & Creativity Day’de sevenleri için kitaplarını imzalayacak isimler Catherine Kaputa, Ahmet Ümit, Selim İleri ve Hakan Günday.

Lovemarks etkisi, Felis kedisi

MediaCat’in Ipsos işbirliğiyle her yıl gerçekleştirdiği Lovemarks araştırmasına bu yıl isimlerini yazdıran markalar yarın ödüllerine kavuşacaklar. Ayrıca, yarın, Felis 2016 Ödül Töreni kapsamında PR, doğrudan pazarlama, promo ve aktivasyon, açıkhava, basın, üretimde ustalık, film ve radyo kategorilerinin kazananları ödüllerini alacaklar.

Kendi Brand Week Istanbul ajandanızı oluşturun!

Lütfi Kırar Kongre Merkezi’nin resmî mobil uygulamasını telefonunuza yükleyerek Brand Week Istanbul 2016 programına erişip konuşmacıları görebilir ve kendi ajandanızı oluşturabilirsiniz.

Uygulamayı Android cihazlar için buradan, iOS cihazlar için ise şuradan indirebilirsiniz.

Lovemarks & Creativity Day hakkında daha detaylı bilgiye ve etkinlik programının tamamına buradan ulaşabilirsiniz.

Yarın görüşmek üzere!

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.