Louvre Müzesi’nden kaçış

Paris'te hayal kırıklığıyla başlayan tatil, Oslo'da nasıl unutulmaz bir maceraya dönüştü?

22.09.2017 - 09:40 | Arzu Nilay Kocasu

Louvre Müzesi'nden kaçış

Aşk, tarih ve sanat ile dolup taşan Paris’te, Leonardo da Vinci’nin meşhur eseri Mona Lisa’yı dünya gözüyle görmek için Louvre Müzesi’ndesiniz. Ancak Louvre Müzesi’ne gitmek, Mona Lisa’yı görebilmek için yeterli değil: Resim ile aranızda bir Trump projesi gibi dikilen, tek amaçları kendilerini Mona Lisa ile aynı fotoğraf karesine sığdırmak olan insan selini aşabilecek misiniz?

Bu büyük meydan okuma nedeniyle hevesi kırılan Marela adında Yeni Zelandalı bir kadın, yaşadığı hayal kırıklığını bir fotoğrafla belgeleyerek Instagram hesabından paylaşır… ve isyanı, hiç tahmin etmediği bir yerde yankılanır: Oslo’da.

Self(absorbed)ies with Mona Lisa ?

Marela Glavaš (@marelaglavas)'in paylaştığı bir gönderi ()

Marcela’nın Instagram paylaşımını gören Oslo Brand Alliance, Marela ve partneri Sam’i Paris’te hüsranla başlayan tatillerini Oslo’da, kalabalıktan uzakta sürdürmeye davet eder.

Oslo’da selfie çubuklarından ve itiş kakıştan uzak mekânlarda, zaman zaman şehrin önemli şahsiyetleriyle tatillerini tamamlayan çifte yaptıkları sürprizi Norveç menşeli reklamcılık dergisi Kampanje’ye şöyle anlatıyor Visit Oslo İletişim Müdürü Katrine Mosfjeld:

“Dünyaca ünlü bir başka ressam Edvard Munch’un “Çığlık”ına ve epeyce boş alana sahibiz. Turist kalabalığı Oslo’da sorun teşkil etmiyor. Çifti Paris’ten kurtarmaya karar verdik.”

Kaynak: Adweek

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.