Lost seyahati başlıyor

MetroCity Alışveriş Merkezi, 1 Ocak 2010 tarihinde yeni yılda büyük heyecan yaşatacak, maceraya sürükleyecek heyecanlı bir kampanyayla giriyor...

22.01.2010 - 00:00 | MediaCat

MetroCity Alışveriş Merkezi, 1 Ocak 2010 tarihinde yeni yılda büyük heyecan yaşatacak, maceraya sürükleyecek heyecanlı bir kampanyayla giriyor. MetroCity 6 talihli ziyaretçisini Lost’un çekildiği Hawaii Oahu adasına gönderiyor.

Heyecanlı maceraların yanı sıra felsefesiyle de tüm dünyada büyük bir hayran kitlesine ulaşan LOST dizisinin gizemli adası, 6 MetroCity talihlisini 5 gün boyunca 5 yıldızlı konforla ağırlıyor. 6’ncı sezon olan final sezon çekimleri devam eden Lost dizisinin platosu, Amerika Birleşik Devletleri, Hawaii Oahu Adasın’da bulunuyor. 1 Ocak 2010 tarihinde başlayacak Lost Kampanyası 28 Şubat 2010 tarihine kadar devam edecek. 100 TL’lik alışveriş yapan MetroCity ziyaretçileri, Lost Kampanyası’na katılmaya hak kazanacak. Lost Kampanyası 15 Mart 2010 tarihinde noter huzurunda gerçekleşecek çekilişle sonuçlanacak. 18 Mart 2010 tarihinde 6 talihlinin isimleri açıklanarak 24 Nisan 2010 tarihinde Hawaii Oahu Adasına uçmaya hak kazanacaklar.

Hawaii Oahu adasına gidebilecek şanslı talihliler, adayı gezmenin yanı sıra 10 saatlik Lost TV turuyla unutulmaz anlar yaşayacaklar. Adada uçak enkazının bulunduğu bölge, barakaların kurulduğu alanlar, ‘Diğerler’in yaşadığı evler, uzun kumsal, Kate’in yüzdüğü şelaleli göl, Koreli çiftin yaşadığı ev, John Locke’ın saklandığı ağaç ve dizide iz bırakan diğer bir çok bölgeyi ve yapıyı MetroCity ile birlikte ziyaret edebilme şansına sahip olacaklar.

MetroCity Alışveriş Merkezi Müdürü H.Haldun Tüzünsoy “MetroCity ziyaretçilerine 2010 yılına yakışır bir hediye vermek istedik. Bütün dünyayı saran Lost dizisinin 6’ncı sezon final heyecanını bizi ziyaret eden müşterilerimizle paylaşmayı amaçlıyor ve 6 şanslı MetroCity müşterisini Lost çekimlerinin yapıldığı Hawaii Oahu adasına gönderiyoruz” açıklamasında bulundu.

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.