Hangi site 2011’den itibaren paralı olacak?

Belirli sayıda habere giriş izni veren ve ek içerik için ücret gerektiren sayaç sistemini kullanacağını açıklayan...

22.01.2010 - 00:00 | MediaCat

New York Times (NYT), internet sitesine tam erişim sağlamak isteyen okuyucularından 2011’den itibaren ücret alacak. Belirli sayıda habere giriş izni veren ve ek içerik için ücret gerektiren sayaç sistemini kullanacağını açıklayan NYT, bu sayede ortalama okuyucuya haberleri ücretsiz sağlarken, siteden daha derin bilgiye ulaşmak isteyenlerden para talep edecek. Times’in basılı versiyonuna abone olanların ise internet sitesine ücretsiz erişim hakkı olacak.

The New York Times, International Herald Tribune ve internet sitelerinin de yer aldığı Times Co’nun 2009 yılının dokuz ayındaki reklam gelirleri neredeyse yüzde 30 geriledi. New York Times’ın internet sitesinin Londra merkezli Financial Times’ınki ile daha çok benzerlik taşıyacağı ifade ediliyor. Financial Times, sitesinde, herkesin aylık bir haberi serbestçe görmesine izin verirken, üye olan kişi ayda 10 ücretsiz habere ulaşabiliyor. Buna karşılık yılda 186 dolar ödeyen aboneler, internet sitesine sınırsız erişebiliyor.

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.