MediaCat

L’Oréal Türkiye’de üst düzey atama

Şirketin ülke kurumsal dijital pazarlama direktörlüğünü üstlenecek isim belli oldu.

L'Oréal Türkiye’de üst düzey atama

L’Oréal Türkiye’de üst düzey bir atama gerçekleşti. Murat Çolakoğlu, haziran başı itibarıyla şirketin ülke kurumsal dijital pazarlama direktörü olarak görev yapmaya başladı.

Bankacılık, tüketici sağlığı ve perakende sektörlerindeki başarılı dijital kariyerinin ardından 2016 yılında L’Oréal Türkiye Tüketici Ürünleri Divizyonu Türkiye Kıdemli Dijital Proje Müdürü olarak L’Oréal bünyesine katılan Murat Çolakoğlu, 2019’da tüketici ürünleri divizyonu dijital müdürü, 2021’de ise tüketici ürünleri divizyonu dijital direktörü görevlerine terfi etti. Yetenekli insan kaynağı ve çalışma şekli geliştirme alanlarında bölüm ve ülke adına kritik sorumluluklar üstlenen Çolakoğlu, bu süreçte tüketici merkezli bakış açısına ilham veren dijital bir fonksiyon inşa etti. Ekipleriyle birlikte dijital transformasyon anlamında divizyonun ve L’Oréal Türkiye’nin grup ve ülkede tanınmasını sağlayan birçok iyi uygulamaya, ilklere ve ödüllü projelere imza attı.

Murat Çolakoğlu, kapsamlı teknik bilgi birikimi, dijital deneyimi ve liderlik becerileriyle yeni görevinde L’Oréal Türkiye’nin dijital dönüşümünün bir sonraki aşamasına liderlik edecek.

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.