MediaCat

Logolara COVID-19 güncellemesi

Markaların logoları salgına karşı sosyal mesafenin önemine dikkat çekmek için yeniden yorumlandı.

Logolara COVID-19 güncellemesi

Markaların, zor zamanlar geçirdiğimiz bugünlerde durumun ciddiyetini kavrayabilmemiz için gerçekleştirdiği temassız hizmetler ve farkındalık kampanyalarına bir yenisi daha eklendi. Birçok marka coronavirus salgınının önüne geçmek için alınması gereken önlemlere dikkat çekmek ve #EvdeKal çağrısına destek olmak için logolarında güncellemeye gitti. Buna göre logolar, sosyal izolasyon ve güvenli mesafe kurallarından yola çıkarak yeniden yorumlandı.

Mesajı farklı bir şekilde yaymanın yolunu bulan Slovenyalı kreatif direktör Jure Tovrljan, “Bu zor zamanlarda logoların nasıl görünmesi gerektiğiyle bir fikir. Olduğunuz yerde durun çocuklar. Evde kalın” açıklamasıyla kendi Behance hesabında 14 Mart tarihinde Coronavirus Logos adlı bir proje başlattı. Projeye Nike, Apple, Starbucks, Coca-Cola gibi markaların logolarıyla başladığını ancak bazı logoların yeniden yorumlanmasının göründüğü kadar kolay olmadığını ifade ederek marka havuzunu genişleten Tovrljan’ın bu projesi birçok markaya da ilham oldu. Tovrljan’nın markalardan kendi logolarını yeniden yorumlaması konusunda teklifler aldığını da ekleyelim.

Tovrljan’ın Behance hesabındaki Coronavirus Logos projesine buradan, sosyal mesafe konusunda farkındalık yaratmak için harekete geçen markaların logorınaysa aşağıdan erişebilirsiniz.

Gözden kaçırdıklarımızı bize sosyal medya veya haber içi mesaj yoluyla ulaştırabilir, haberimizi geliştirip güncel tutmamıza yardımcı olabilirsiniz.

Burger King

Aras Kargo

DHL Express

Hopi

Volkswagen

Poelsan

Bu gönderiyi Instagram'da gör

Koronavirüse karşı sosyal mesafeni koru!

Poelsan (@poelsan)'in paylaştığı bir gönderi ()

Maltepe Üniversitesi

Galatasaray

Coca-Cola

KFC

McDonald’s

AXE

Audi

Inter Miami CF

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.