MediaCat

Lezzetli hikâyelerle dolu bir apartman

Ülker’in yeni reklam serisi Ülker Apartmanı’nın tanıtım filmi ekranlardaki yerini aldı.

Ülker, bir grup komşunun kalpleri ısıtan, gülümseten hikâyelerinin anlatılacağı yeni reklam serisi Ülker Apartmanı’nın tanıtım filmini paylaştı.

İzleyiciyle yıl boyu farklı senaryolarla buluşacak olan Jüpiter imzalı serinin tanıtım filmi televizyon kanallarında ve dijital platformlarda eşzamanlı yayına girdi.

Ülker Apartmanı reklam serisinin ilk filmi Ramazan ayında yayınlanacak. Reklam serisi Ramazan Bayramı filmiyle devam edecek.

Seriyi hayata geçirirken Türk toplumunda ve kültüründe büyük değer taşıyan komşuluk fikrinden yola çıktıklarını ifade eden Ülker CMO’su Mustafa Kabakçı, “Türkiye’de milyonlarca insan için Ülker’siz bir an düşünülemez. Bu anlar, 80 yıldır insanları ortak bir duygu etrafında bir araya getiriyor. Ülker Apartmanı sakinlerine baktığımızda, her birinin ülkemizin eşsiz birer parçasını yansıttığını görüyoruz. Apartman dairelerindeki hikâyeler Ülker ürünleri gibi ağızda leziz bir tat bırakıyor. Film serimizde ayrıca tüketicilerin farklı tüketim ihtiyaçlarını farklı Ülker ürünleriyle karşıladığını da göreceğiz. İlki Ramazan ayında ikincisi Ramazan Bayramı’nda gösterilecek ve yıl boyunca devam edecek olan reklam serimizdeki Ülker Apartmanı sakinlerinin hikâyelerinin merakla takip edileceğine inanıyoruz” dedi.

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.