MediaCat

Gökte doğan fotoğraf sergisi

Singapur Havayolları ve Julia Nimke işbirliğinden doğan fotoğraf sergisi binlerce fit yükseklikte çekilen fotoğraflardan oluşuyor.

Bir fotoğraf sanatçısının kendi sergisine gitmek üzere uçağa binmesi kulağa pek ilginç gelmeyecektir. Peki sergideki fotoğraflar henüz çekilmemişse?

Hizmet kalitesinin üstünlüğünü sergilediği küresel kampanyası “Welcome to World Class”ı Ocak 2023’te başlatan Singapur Havayolları, Berlinli fotoğraf sanatçısı Julia Nimke ile birlikte hayata geçirdiği yeni kampanyası “Lens on World Class”ta 30 bin fit yükseklikte sıradışı bir çalışmaya imza attı. Seyahat fotoğrafçısı Nimke, henüz fotoğrafları bulunmayan sergiyi gerçekleştirebilmek için Singapur Havayolları ile yolculuğa çıktı. Stüdyo olarak kullandığı uçakta markanın sunduğu hizmeti fotoğraflayan Nimke, serginin küratörlüğünü ve düzenlemesini de yine uçakta üstlendi.

Nimke’nin binlerce fit yükseklikte çektiği fotoğraflar, Singapur’daki Raffles Hotel Leica Gallerie’de sergilendi.

TBWA/Singapur Yardımcı Kreatif Direktörü Loo Yong Ping, “Nimke ile çalışmak rüya gibiydi. Doğal, kurgulanmamış anları yakalama ve elindeki mevcut ışık ve alanla yetinip yine de bu güzel görüntüleri yaratmadaki eşsiz yeteneği gerçekten ilham vericiydi” diyor.

Kampanya filminin yönetmenliğini üstlenen Jacky Lee ise, “Uçakta çekim yapmanın lojistik sıkıntıları vardır. Elinizdeki ortamla çalışmalı, başka yolcular da olduğu için işleri gizli tutmalısınız. Julia’nın eşsiz gözü sağ olsun, ortaya güzel bir film çıktığı için mutluyuz” yorumunda bulunuyor.

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.