Lerzan Aksoy: “Çok daha iyi karar veren bir tüketici toplumu olacağız”

Tirbuşon Kafa Açıcı Sohbetler'de bu hafta konuğum pazarlama alanında uluslararası itibara sahip bir akademisyen: New York'taki Fordham University bünyesindeki Gabelli School of Business'ta dekan yardımcısı olarak görev yapan Prof. Lerzan Aksoy.
19.05.2020 - 12:35

Nisan başında “Yeni Normal” ismiyle başlayıp “Tirbuşon Kafa Açıcı Sohbetler” olarak devam ettiğimiz video serimiz devam ediyor.

Her hafta aklına, analiz yeteneğine, birikimine, deneyimine güvendiğimiz insanlarla konuşuyorum. Nasıl bir dünyada, ne tür değişimlerle yola devam edeceğimizi anlamaya çalışıyorum.

Bu haftaki konuğum pazarlama alanında uluslararası itibara sahip bir akademisyen: New York’taki Fordham University bünyesindeki Gabelli School of Business’ta dekan yardımcısı olarak görev yapan Prof. Lerzan Aksoy. Kendisi müşteri deneyimi, müşteri memnuniyeti ve müşteri sadakati konularında dünya çapında üne sahip.

Lerzan Aksoy’a müşteri deneyimi, müşteri memnuniyeti ve müşteri sadakati konularındaki yeni araştırmaları sordum. Pandemi sürecinde değişen şirket algıları, insanların şirketlerden beklentileri üzerine görüşlerini anlattı.

Tirbuşon Kafa Açıcı Sohbetler gelecek hafta yeni bir konu ve yeni bir konukla devam edecek.

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.