LEGO’dan çocuklara özel sosyal medya platformu

Markanın 13 yaş altı için yarattığı platform, Türkiye'de de aktif hale getirildi.

26.07.2018 - 11:26 | MediaCat

LEGO'dan çocuklara özel sosyal medya platformu

Danimarka menşeli oyuncak markası LEGO‘nun, çocukların yaratıcılıklarını ifade etmelerine, LEGO tasarımlarını paylaşmalarına, LEGO karakterleriyle etkileşimde olmalarına ve birbirleriyle iletişim kurmalarına olanak tanıyan sosyal medya platformu LEGO Life, geçtiğimiz yıl ABD, İngiltere, Kanada ve İsviçre gibi ülkelerin ardından Temmuz 2018 itibarıyla Türkiye’de de aktif hale getirildi.

Ocak 2018’den bu yana Türkiye’ye ek olarak Yunanistan ve İsrail pazarlarını da yönetmeye başlayan LEGO Türkiye tarafından ülkemizde aktif hale getirilen platform, günümüzün yaygın kullanılan sosyal ağlarının sahip olduğu özelliklere yenilerini ekleyerek, fiziksel ve dijital oyun arasında köprü kurma işlevine sahip. Tıpkı diğer sosyal medya platformlarında olduğu gibi LEGO Life da kullanıcı tercihlerine göre özelleştirilmiş bir haber kaynağı sunuyor.

App Store ve Google Play’den ücretsiz olarak indirilebilen LEGO Life, kişisel bilgilerin ve görüntülerin paylaşılmasını ya da kullanıcıların birbirlerini tanımasına ve bulmasına izin verebilecek herhangi bir paylaşımın yapılmasını engelliyor. LEGO Life hakkındaki tüm içerik ve yorumlar, LEGO uzmanlarınca takip ediliyor. Marka ve çocuk güvenliği eğitiminden geçen moderatörler de yapılan yorumları sıkı bir şekilde kontrol ediyor.

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.