MediaCat

Hürriyet Emlak’a yeni pazarlama direktörü

Hürriyet Emlak’ta pazarlama direktörü olarak görev alacak isim belli oldu.

Hürriyet Emlak’a yeni pazarlama direktörü

Emlak platformu Hürriyet Emlak‘ta üst düzey bir atama gerçekleşti. Buna göre, markanın yeni pazarlama direktörü Yusuf Mert Yılmaz oldu.

Lisans eğitimini İstanbul Üniversitesi Çalışma Ekonomisi bölümünde tamamlayan Yılmaz, kariyerine 2004 yılında Eczacıbaşı Holding’de pazarlama uzmanı olarak adım attı. 2005 – 2010 yılları arasında sırasıyla, iLab yatırımı olan SteelOrbis.com’da pazarlama müdürlüğü, YellowPages.com’da e-business operasyon direktörlüğü, 2011 – 2013 yılları arasında ise BonnyFood.com’da satış ve pazarlama direktörlüğü görevlerinde bulunan Yılmaz, Hürriyet Emlak ekibine katılmadan önce, bir fintech girişimi olan ParaDurumu’nun genel müdürü olarak, global pazarı hedefleyen bir yapay zekâ ürünü geliştiren ekibe liderlik etmekteydi.

Dugun.com’da dört yıl boyunca CMO olarak görev yapan ve marketplace modelinde uzmanlaşan Yulmaz, Dugun.com çatısı altında bulunan Anneysen.com, Zafaf.net ve  hochzeitslove markalarının da pazarlama ve iş geliştirme faaliyetlerini yönetti. Yılmaz, pek çok kuluçka merkezinde pazarlama, büyüme, ürün, genel yönetim alanlarında mentorluk yapıyor.

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.