MediaCat

lcw.com’un dijital ajans konkuru sonuçlandı

Markanın yeni dönem dijital kreatif çalışmalarını yürütecek ajans belli oldu.

LC Waikiki’nin mayıs ayında lanse ettiği pazaryeri markası lcw.com, yeni dönem dijital iletişim çalışmalarını yürütecek ajansı seçti. Marka, GLAMLY ile birlikte ilerleme kararı aldı.

İşbirliği kapsamında GLAMLY, lcw.com hesaplarının sosyal medya içerik ve topluluk yönetimi ile çeşitli dijital operasyonlarının sorumluluğunu üstlenecek. Ajans bu sorumluluklara ek olarak; yaratıcı dijital projelerin geliştirilmesi, influencer kurgularının planlanması, stratejilerin oluşturulması ve uygulanması gibi görevleri de yürütecek.

Son olarak lcw.com ile el sıkışan GLAMLY’nin müşteri portföyünde; Tavuk Dünyası, Yapı Kredi, Yapı Kredi Step, Yapı Kredi World, Yapı Kredi Play, Yapı Kredi Adios, Yarınlara Kartopu, Migros Sanal Market, Migros Hemen, BYD, Pluxee (Sodexho), Kale Kilit, Kale Alarm, Continental Lastikleri, Aksa Elektrik, Aksa Şarj, Amerikan Hastaneleri, Koç Üniversitesi Hastanesi, Koç Healthcare, Koç Sağlık Yanımda gibi markalar bulunuyor.

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.