MediaCat

LC Waikiki’de CMO değişimi

LC Waikiki CMO’su olarak görev yapacak isim belli oldu.

LC Waikiki’de CMO pozisyonuna sektörde uzun yıllardır üst düzey yöneticilik görevleri üstlenen Sinem Akgül Yılmaz getirildi. Büyük ölçekli şirketlerde kurumsal iş hedeflerine ulaşmak için uygulanabilir stratejik planlar oluşturmak konusunda başarılı sonuçlara imza atan ve son 1 yıldır LC Waikiki’de CEO yardımcılığı görevini yürüten Yılmaz, yeni görevine 1 Ocak 2024 tarihinde başladı.

Galatasaray Üniversitesi Uluslararası İlişkiler Bölümü’nde lisans eğitimi gören Sinem Akgül Yılmaz, öğreniminin son yılını Panthéon-Sorbonne Üniversitesi’nde aynı bölümde tamamladı. Bilgi Üniversitesi İşletme Bölümü’nde yüksek lisans yapan Yılmaz, kariyerine ürün yöneticisi olarak başlangıç yapmasının ardından çeşitli büyük şirketlerin pazarlama ve iletişim departmanlarını yönetti. Son olarak beş yıl boyunca İGA İstanbul Havalimanı Pazarlama, Müşteri Deneyimi ve Yolcu Operasyonları Direktörü olarak görev yapan Yılmaz, LC Waikiki’ye 2023 yılında katıldı.

Sinem Akgül Yılmaz, LC Waikiki’deki yeni görevinde pazarlama, müşteri içgörüleri, iletişim ve dijital pazarlama alanlarındaki uzmanlığı ve liderlik yetenekleri ile şirketin başarısını sürdürülebilir kılma misyonunu üstlenecek.

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.