MediaCat

Kyrie Irving’in renkli dünyasına hoş geldiniz

Parola: Vegan beslenme.

Kyrie Irving’in renkli dünyasına hoş geldiniz

Cleveland Cavaliers formasıyla geçirdiği altı sezonun ardından kariyerini bu sezon Boston Celtics’te sürdüren ve vegan beslenme tarzıyla dikkat çeken Kyrie Irving, Nike’ın oyuncuya özel olarak piyasaya sürdüğü Kyrie IV ayakkabıları için kamera karşısına geçiyor.

Melodramatik siyah-beyaz bir açılışla başlayan reklam filminde NFL oyuncularından Rob Gronkowski arkada Sun Tzu’nun “Savaş Sanatı” eserinden cümleler okurken, kamera da Irving’in yüzüne yaklaşıyor. Gronkowski’nin tarzını kendisininki ile pek benzeştiremeyen Irving, sahnenin içine giremediğinden yakınarak oturduğu yerden kalkıp yürümeye başlıyor ve seyirciyi kendi renkli dünyasında ufak bir gezintiye çıkarıyor. Irving’e bu renkli yolculukta takım arkadaşı Jayson Tatum ve Boston Filarmoni Orkestrası da eşlik ediyor. Irving’in gösterinin bitiminde kendisine işin sırrını soran Gronkowski’ye yanıtı ise pek sürpriz değil: Vegan beslenme.

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.