Küçük içecekler, büyük hayaller

Coca-Cola'nın içecek markalarından Innocent'a göre başka bir dünya mümkün.

20.05.2021 - 11:40 | MediaCat

Küçük içecekler, büyük hayaller

Coca-Cola’nın smoothie ve meyve suyu markası Innocent, son kampanyası “Little Drinks, Big Dreams” ile tüketicilere gezegene açtıkları yaraları sarma vaktinin geldiğini hatırlatıyor. 40 saniyelik animasyon filminde, dünyanın sonuna doğru umarsızca yolculuk eden bir grup insanı yolun sonundan döndüren marka maskotu Otter, ukulelesinden dökülen neşeli melodiler eşliğinde onlara başka bir senaryonun mümkün olduğunu gösteriyor.

Kendisini “amaca yönelik içecek markası” olarak tanımlayan Innocent, kârının yüzde 10’unu açlıkla mücadele eden kurulara bağışlıyor ve 2030’a kadar tamamen karbon nötr olma taahhüdüne sahip.

Innocent Drinks’in CEO’su Douglas Lamont kampanyayı, “Bu kampanyanın lansmanı bizim için oldukça önemli. Bize, karbon azaltımından geridönüşüme, sürdürülebilir çiftçilikten topluluklara yardım etmeye kadar şirket içindeki birçok harika girişimimiz hakkında bilgi paylaşımı yaparak başkalarına da ilham vermeyi umduğumuz bir platform sunuyor” sözleriyle anlatıyor.

Küçük içecekler, büyük hayaller

Açıkhavada da kendine yer bulan kampanya, Mother London imzası taşıyor.

KÜNYE

  • Reklamveren: Innocent
  • Reklam Ajansı: Mother London
Kaynak: The Drum

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.