MediaCat

CMO Society’de kahkaha dolu bir akşam

CMO Society üyeleri dün akşam Zorlu PSM’nin yeni kulübü Touché’de bir araya geldi.

CMO Society’de kahkaha dolu bir akşam

Türkiye’nin lider pazarlama yöneticilerini bir araya getiren CMO Society’nin mayıs ayındaki durağı Zorlu PSM’nin yeni kulübü Touché oldu. Üyeler, iş hayatının gündemine sanat ve eğlence dolu bir mola verdi.

CMO Society'de kahkaha dolu bir akşam
Letgo Türkiye Genel Müdürü Onur Kavak, Bayer Tüketici Sağlığı Ülke Müdürü Taygun Günay, Danone Nutricia Anne Bebek Beslenmesi Pazarlama Direktörü Pelin Aydoğdu, SAP Türkiye Pazarlama Direktörü Özlem Kestioğlu Özel, MediaCat Genel Yayın Yönetmeni Pelin Özkan, Lale Saral Develioğlu, Oyuncu Şirincan Çakıroğlu, BSH Türkiye CMO’su Hilal Eksel Merter

Şehrin kültür-sanat dünyasına yeni alanlar açma ve deneyimler sunma amacıyla kurulan Touché, dün akşam CMO Society üyelerini ağırladı. Kulübün en ilgi gören etkinliklerinden biri olan, kimi oyuncu kimi yazar kimi İngiltere’de stand-up yapıp gelmiş altı kadın komedyenden oluşan Çok da Fifi – Hatunlar Stand up ekibi sıradışı ve eğlenceli şovlarıyla üyelere kahkaha dolu bir akşam yaşattı.

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.