MediaCat

Haluk Erkmen’in Cannes Lions tahminleri

Sektörün önde gelenleri Cannes Lions 2018 favorilerini paylaşıyor.

Haluk Erkmen’in Cannes Lions tahminleri

Cannes Lions Uluslararası Yaratıcılık Festivali bu yıl 18-22 Haziran’da gerçekleşecek. Sektör etkinliğe hazırlanadursun, bizler de MediaCat olarak 2016 yılından bu yana yayınladığımız Cannes Lions özel haber dizimize kaldığı yerden devam ediyoruz.

Türkiye’nin önde gelen kreatiflerine Cannes’dan ödülle döneceğini öngördükleri favori kampanyalarını ve bu kampanyaları onlar için favori kılanın ne olduğunu sorduğumuz diziye Come to Movida ECD’si Emrah Akay, Rafineri Kıdemli Reklam Yazarı Anıl Fatih Tiryaki, Punch Kurucusu ve Kreatif Direktörü Ali Musa Paça, Serdesin Baş Fikir Esnafı ve Patronu Serhat Bayram, Cheil Turkey Kreatif Direktörü Cihan Kavaklıpınar, Alametifarika ECD’si Ozan Özüm Özbey, Reklamcı Ufuk Işık, 4129Grey CEO ve Chief Happiness Officer’ı Alemşah Öztürk, Ogilvy İstanbul ECD’si Selim Ünlüsoy, Tribal Worldwide İstanbul Art Direktörü İsmail Anıl Güzeliş, Saatchi & Saatchi ve Vivaki Creative Ajans Lideri Erhan Özkantarcı, Voden & Leo Burnett Ajans Başkan Yardımcısı Tayfun Eker ve Wieden+Kennedy Amsterdam Kıdemli Art Direktörü Güney Soykan‘ın ardından Puck Global Kreatif Direktörü Haluk Erkmen ile devam ediyoruz.

İşte Haluk Erkmen’e “Bu iş Cannes’dan ödülle dönmeli” dedirten kampanyalar…

Burger King – #ScaryClownNight

Reklam Ajansı: Grabarz & Partner, Hamburg, Almanya

Burger King’in klasikleştiği üzere Mc Donald’s ile uğraşmaya devam ettiği iletişimin kampanyalarının yeni ve belki de en iyisi. Markanın Halloween döneminde gerçekleştirdiği bu anti-kampanyanın gerek getirdiği ses gerek çok başarıyla yakalanmış içgörüsüyle en az Altın alacağını düşünüyorum.

İlerlemek için sayfa numaralarını kullanabilirsiniz.

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.