Kediler için oyun kitabı

Whiskas'tan kedilerin merakına yönelik bir hamle.

04.06.2018 - 13:50 | Sencer Uçar

Kediler için oyun kitabı

Kitapların yalnızca insanlar için değil, kediler için de bir merak kaynağı olabileceği fikrinden yola çıkan Whiskas, kedilerin merakını besleme faaliyetlerine bir yenisini daha ekledi. Marka, Londra uçağındayken taşıma çantasından kurtulup 52 gün boyunca 960 bin kilometre yolculuk yapan dünyanın en meraklı kedisinin öyküsünü kitap haline getirdi.

The Most Curious Cat in the World (Dünyanın En Meraklı Kedisi) adlı kitap, 960 bin kilometre seyahat eden kedinin öyküsünü, illüstrasyonlar eşliğinde anlatıyor. Tabii işin bu boyutu biraz insanlara yönelik. Zira kitabın asıl eğlenceli kısmı, sayfalarında kediler için çeşitli oyuncaklar barındırması. Kitabın yaprakları her çevrildiğinde, kedilerin karşısına başka bir ülke ve o ülkenin kültürünü yansıtan oyuncaklar çıkıyor. İtalya sayfasında makarna şeklinde bir iplikle oynayan kedi, Mısır göründüğünde piramitlerin arkasına saklanıyor, Brezilya’ya varıldığında ise papağan tüyü ile kapışıyor.

Sınırlı sayıda üretilen ve henüz satışa sunulmayan Dünyanın En Meraklı Kedisi’nin sesli kitap versiyonuna ulaşmak da mümkün. Spotify, Deezer, Apple Music ve Amazon Music gibi platformlardan erişilebilen sesli kitap, kedilerin merakına hitap edecek özel sesler içeriyor ve yanlarında insanlar olmadan da öykü ile etkileşime geçebilmelerini sağlıyor.

KÜNYE

  • Reklamveren: Mars / Whiskas
  • Reklam Ajansı: Almap BBDO
  • ECD: Luiz Sanches
  • Kreatif Direktör: Marcelo Nogueira, Keka, Andre Gola, Pernil
Kaynak: lbbonline.com

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.