MediaCat

Sami Basut’un Cannes Lions tahminleri

Sektörün önde gelenleri Cannes Lions 2017 favorilerini paylaşıyor.

Sami Basut’un Cannes Lions tahminleri

Cannes Lions Uluslararası Yaratıcılık Festivali bu yıl 17-24 Haziran’da gerçekleşecek. Sektör etkinliğe hazırlanadursun, bizler de MediaCat olarak geçen yıl ilkini yayınladığımız Cannes Lions özel haber dizimize kaldığı yerden devam ediyoruz.

Türkiye’nin önde gelen kreatiflerine Cannes’dan ödülle döneceğini öngördükleri favori kampanyalarını ve bu kampanyaları onlar için favori kılanın ne olduğunu sorduğumuz diziye 4129Grey CEO ve Chief Happiness Officer’ı Alemşah Öztürk, Wanda Digital Kreatif Direktörü Enis Baruh ve Cheil Turkey Kreatif Direktörü Cihan Kavaklıpınar, Alametifarika Kreatif Direktörü Odisseas Sevsevme ve Concept Kreatif Grup Başkanı Ufuk Işık‘ın ardından Manajans/JWT Kreatif Direktörü Sami Basut ile devam ediyoruz.

İşte Sami Basut’un “Bu iş Cannes’dan ödülle dönmeli” dediği kampanyalar…

Le Palais, Croisette Cannes.  Farklı farklı köşelerde, farklı farklı reklamcıların gündeminde hep aynı soru: “Bu sene kim alır?” Daha oralara gitmeden, işlerin hepsini görmeden işte benim aslan tahminlerim. Legal uyarı: Cannes’da tüm bu söylediklerimi inkâr etme hakkını saklı tutuyorum.

Fearless Girl – State Street Global Advisors

Ajans: McCann New York

Korkusuz kızlar hep ilgimi çekmiştir. Bu sene yalnız değildim. #fearlessgirl

İlerlemek için sayfa numaralarını kullanabilirsiniz.

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.