MediaCat

Kötü yorum ateşinde pizza

Little Caesars’tan hakkındaki kötü yorumları Felaket Kız işbirliğiyle kucaklayan TikTok kampanyası.

Sosyal medyada hakkında yapılan kötü yorumlara sessiz kalmayan Little Caesars, o lafları sahiplerine ateşte pişirip yediriyor. Üstelik yaktı mı tam yakan bir ismin, internet efsanesi Felaket Kız’ın (Disaster Girl) yardımlarıyla.

“Burn the Burns” adlı TikTok kampanyasında Felaket Kız’a konuk olan kötü yorum sahipleri ateşle sınanıyor, kendi yorumlarıyla pişen pizzaların tadına bakıp kararlarını gözden geçiriyor.

McKinney imzalı kampanya 53 milyon görüntülenmeyi aşarken, lansman videosunun paylaşıldığı tarihten bu yana markaya 19 bini aşkın takipçi kazandırdı.

Ajansın kreatif direktörü Jameson Rossi, “Zoë’nin (Felaket Kız) kampanyanın sunuculuğunu üstlenmesi işin tuzu biberi oldu. Nefret edenlerden nefret etmediğimizden, aksine onlarla eğlenceli bir şeyler yaparak insanları konuşturduğumuzdan emin olmak istedik. İnsanları dokuz metrelik pizza ateşi, bol heavy metal ve ikonik bir mimin hayata geçirilmesi kadar hiçbir şey konuşturamaz ” diyor.

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.