MediaCat

Bayer Türkiye’ye yeni CEO

Bayer Türkiye’de CEO ve CFO görevlerini bir arada yürütecek isim belli oldu.

Bayer Türkiye’nin üst yönetiminde önemli bir atama gerçekleşti. Bayer’deki kariyeri süresince birçok ülkede farklı sorumluluklar üstlenen Serçin Giray, şirketin yeni CEO ve CFO’su oldu.

Yeni dönemde Bayer Türkiye çatısı altında iki sorumluluğu birlikte yürütecek olan Serçin Giray, iş hayatına 1999 yılında Bayer Türkiye Muhasebe ve Finans Bölümü’nde başladı. 2008 yılında Türkiye raporlama grup başkanı olarak görev alan Giray, bir yıl sonra Almanya’daki genel merkezin kurumsal finans bölümüne, Avrupa Bölgesi’nin finansal ülke koordinasyonu sorumlusu olarak atandı. 2013 yılında Türkiye’ye geri dönen ve muhasebe müdürü olarak çalışmalarını sürdüren Giray, 2017-2020 yılları arasında Romanya, Bulgaristan ve Moldova ülke grubunda CFO görevini üstlendi. 2020 yılı itibarıyla CEO olarak atanan Giray, aynı ülke grubuna CEO ve CFO olarak liderlik etti.

2022 yılında Bayer Almanya’da grup finans organizasyonel gelişim ve dönüşüm lideri olarak görev yapan Giray, CFO ve grup finans topluluğunun yönetiminde ve dönüşüm programlarının hayata geçirilmesinde rol alarak çalışmalarına devam etti.

Kasım 2023 itibarıyla Bayer Türkiye’nin CEO ve CFO’su olarak atanan Serçin Giray, görevi Ingrun Alsleben’den devraldı.

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.