MediaCat

Kötü çekimlerin telafisi

Google Pixel 8 Pro’dan çekim sorunlarını kolayca çözen kampanya.

Kalabalık bir fotoğraf çekeceğiniz zaman herkesin en iyi çıkacağı o kareyi yakalamak isteseniz de başarması zordur. Ya da kusursuz olduğunu düşündüğünüz bir videoda gözünüzden kaçan bir detay her şeyi mahvedebilir.

Avustralya’da yayına giren 72andSunny imzalı yeni reklam kampanyasında Google, akıllı telefonu Pixel 8 Pro’nun yapay zekâ desteğiyle yarattığı farkı ekrana taşıyor. Yapay zekâyı işitmelerine rağmen hayatlarında neleri değiştirebileceğini tam olarak kestiremeyen Avustralyalıların beğenisine sunulan filmlerin yönetmen koltuğunda Dave Wood oturuyor.

Avustralyalıların gün içindeki aksilik anlarında gülmelerini birilerinin kendilerini düşündüğünü hissetmelerini istediklerini söyleyen 72andSunny ANZ Kreatif Lideri Genevieve Hoey, “Çünkü bunlar ufak felaketler olsa da Google AI’ın bunları telafi etmedeki rolü çok büyük. Google ekibiyle yaratıcı işbirliğimizden her zaman keyif alıyoruz. Dave Wood da bu Google hikâyelerine kendi komedi havasını kattı” diyor.

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.