Knorr’un açık hava mutfağı Summit Ödülü kazandı

Knorr, Beşiktaş duvarını süslediği çarpıcı 3D çalışma ile reklam dünyasının en prestijli ödülleri arasında yer alan...

01.06.2009 - 15:37 | MediaCat

Knorr, Beşiktaş duvarını süslediği çarpıcı 3D çalışma ile reklam dünyasının en prestijli ödülleri arasında yer alan Summit International Award (SIA) kategorisinde gümüş ödül kazandı.

15 yıldır yaratıcılık otoritesi olarak konumlandırılan SIM’e 26 ülkeden katılan etkileyici çalışmalar arasında ‘Beşiktaş Duvarı’ mutfak konseptiyle fark yaratan Knorr, doğallık mesajını Silver Crystal Trophy kazanarak taçlandırdı.

Beşiktaş duvarlarını boydan boya süsleyen Knorr mutfağı, Ramazan ayına özel olarak şehrin kaosu arasında Knorr’un doğallık mesajını vurgulamak için dizayn edildi.

Santa Adworks’ün hazırladığı Knorr mutfak açık hava reklam çalışması için, ahşap ve strafor malzemeler, el işçiliği ile üç boyutlu olarak modellendirildi. Üretiminin 11 gün sürdüğü duvar çalışmasında kullanılan 300 adet sebze modeli, heykeltıraşlar tarafından elle oyularak ve özel bir teknikle boyanarak gerçeğine en yakın şekilde anime edildi. Çalışma toplamda 400 m2’lik bir alanda uygulandı ve montajı bir gün sürede 8 kişilik bir ekip tarafından gerçekleştirildi.

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.