MediaCat

Kliksa’ya yeni pazarlama direktörü

Özberk Ölçer, markanın pazarlama direktörlüğüne getirildi.

Kliksa’ya yeni pazarlama direktörü

Sabancı Topluluğu‘nun online alışveriş platformu Kliksa‘nın pazarlama direktörlüğü görevine Özberk Ölçer getirildi. Ölçer, Kliksa’nın dijital ve offline pazarlama, CRM ve iş zekası departmanlarının yönetiminden sorumlu olacak.

Profesyonel kariyerine 2003 yılında Siberlig’de turnuva koordinatörü olarak başlayan Ölçer, 4’ü büyük ve ulusal olmak üzere 10’un üzerinde profesyonel oyun turnuvasının organizasyonunu ve başhakemliğini yaptı. Kariyerine devam ederken, 2004-2014 yılları arasında World Cyber Games’de turnuva hakemi olarak da görev aldı. Siberlig’in ardından Quinta Travel’da e-ticaret müdürü olarak çalışan Ölçer, büyük otel zincirlerinin e-ticaret dönüşümlerinin başlatılmasına ve Expedia gibi önemli seyahat sitelerine entegrasyonların yapılmasına dair projeleri yürüttü.

Özberk Ölçer, Kliksa'nın pazarlama direktörlüğüne getirildi.

2008’de SEM A.Ş.’ye yazılım mühendisi olarak transfer olan Ölçer, burada sırasıyla web analitik direktörlüğü ve performans pazarlama direktörlüğü görevlerini üstlenerek, Türkiye’nin kendi alanlarında en büyük şirketlerine dijital pazarlama ve e-ticaret konularında danışmanlık verdi. Galatasaray Üniversitesi, Bilgi Üniversitesi ve Google Akademi’de “Analytics ve Dijital Pazarlama” eğitimleri veren Ölçer’in, performans pazarlaması, web analitiği, dönüşüm optimizasyonu, arama motoru optimizasyonu (SEO) ve arama motoru pazarlamacılığı (SEM) alanlarında uzmanlığı bulunuyor.

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.