MediaCat

Kiraz Mevsimi Twitter’ın zirvesine yerleşti

Dizi, yayınlandığı Salı günü Twitter’da en çok konuşulan yapım oldu.

Kiraz Mevsimi Twitter’ın zirvesine yerleşti

Fox TV‘nin yaz yapımları arasında efsane olma yolunda ilerleyen dizisi Kiraz Mevsimi, Salı gününün en çok konuşulanı olarak birinci sıraya yerleşti. Sosyal TV izleyicileri dizideki aşka takılarak “Kiraz Mevsimi’nde ki gibi aşkımız oldu da biz mi yaşamadık?” şeklinde yorumlar yaptı. Bu haftaki bölüm ile ilgili tartışmalar devam ederken, izleyiciler bir yandan da Mete-Öykü ilişkisi ayağını tartıştı.

Kiraz Mevsimi Twitter'ın zirvesine yerleşti

Ulan İstanbul, bir günü daha tekrar yayını ile sosyal TV’de ikinci sırada kapattı. Dizi 2.754 izleyiciden aldığı toplam 3.729 tweet ile yayılımda 6.799.720 izleyicinin Twitter akışında yer aldı.

Medcezir yeni sezon öncesi gene sosyal TV izleyicilerinin parmak uçlarından eksik olmadı ve günü üçüncü sırada tamamladı. Tekrar yayınlarının devam etmesinin etkisi ve yeni sezonla ilgili çıkan haberler izleyicilerinin odak noktası oldu. Kerem Bursin‘in diziye konuk mu olacağı yoksa kadroya mı katılacağı tartışma yaratırken, bir yandan da dizinin yeni dönem yayın tarihi sıkça tartışılan konular arasında geldi.

Güllerin Savaşı, Salı gününü sosyal TV'de dördüncü sırada bitirdi

Güllerin Savaşı, bu Salı gününü sosyal TV’de dördüncü sırada bitirdi. Gülru’nun kaydettiği ilerleme izleyiciler tarafından konuşulurken, izleyiciler Cihan-Gülru sahnesi üzerinde odaklanarak “Cihan Gülru sahnesinin güzelliği…” şeklinde yorumlar paylaştı. “Kimse eski günleri satın alacak kadar zengin değil” alıntısı gecenin sözü ilan edildi.

Genç izleyicilerin favori yabancı dizilerinden Teen Wolf, Salı gününü sosyal TV’de beşinci sırada yer aldı. Lydia’nın babaannesi izleyiciler arasında en çok konuşulan konulardan birisi olurken, Derek’in gülümsemesi takıldıkları bir başka nokta oldu. İzleyiciler gelecek bölüm ile ilgili heyecanlarını da paylaşmayı unutmadı.

Görselin üzerine tıklayarak yüksek çözünürlüklü versiyonuna ulaşabilirsiniz.

Kiraz Mevsimi Twitter'ın zirvesine yerleşti

* Bu analiz, özel bir filtreleme metodolojisi kullanılarak Kimola Analytics tarafından 12 Ağustos 2014 gününün Twitter verileri üzerinden oluşturulmuştur. Analiz içinde geçen kullanıcı paylaşımları gerçek olup, Kimola ve çalışanlarının kişisel görüşlerini yansıtmaz.

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.