MediaCat

İki durak arası bir koşu mücadelesi

Kinetix’ten tramvaya meydan okuyan bir viral.

İki durak arası bir koşu mücadelesi

Her ne kadar hayatı kolaylaştırıyor olsalar da toplu taşıma araçlarının insanın hareket ederek geçirdiği zamanı kısıtladığının farkında olan Kinetix, spor ve sağlıklı yaşamın gittikçe daha kıymetli bir hal almasından hareketle Youtube’un popüler challenge’larından Race the Tube akımına katılmış ve Milli Atlet Berkay Çalık’ı Karaköy-Sultanahmet arasında dört istasyon koşturduğu bir video hazırlamıştı.

Karaköy’de indiği tramvayı Sultanahmet durağında tekrar yakalamayı başaran Berkay Çalık’ın bu mücadelesi sosyal medyada viral oldu. Berkay Çalık’ın kişisel hesaplarından paylaşılmasının ardından challange videosu kısa süre sonra Cezmi Kalorifer ile İçkiliydi Bilmem Ne sayfasında yer bularak bir buçuk milyondan fazla kişi tarafından izlendi; dört binin üzerinde tekil paylaşım ile iki binden fazla da yorum aldı. Video ayrıca “karaköy sultanahmet arası tramvayla yarışan eleman” başlığı ile Ekşi Sözlük’te de konuşuldu. Dahası, CNN Türk, Milliyet ve NTV gibi ana akım medya internet sitelerinde de haber oldu.

Kinetix’in #HareketliYaşa iletişimi kapsamında hayat bulan proje Cosmos imzası taşıyor.

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.