Kim korkar hain palyaçodan?

Burger King, mobil uygulamasını yükleyen herkesi palyaçolardan korumaya hazır.

09.09.2019 - 10:47 | Arzu Nilay Kocasu

Stephen King’in meşhur romanı It’in (O) beyazperde için iki filmlik bir seri olarak yeniden uyarlanmasını fırsat bilen Burger King, 2017 yılında yayınlanan ilk filmin sonunda, izleyicileri uyararak onlara “palyaçolara güvenmemelerini” tembihlediği bir kampanya hazırlamıştı.

Burger King’in palyaçolara açtığı savaş It: Chapter Two’nun vizyona girmesiyle kaldığı yerden devam ediyor. Yeni kampanya kapsamında hedef kitlesinden McDonald’s restoranlarına giderek markanın sinema dergisi Air’in beşinci sayfasını açmasını isteyen Burger King, sayfayı MyBK uygulamasıyla okutup palyaçodan kaçmak için en yakındaki Burger King restoranına sığınmayı başaranları 1 sentlik Whopper’ıyla ödüllendiriyor.

İndirimli Whopper’larını alabilmek için markanın belirlediği süre içerisinde en yakındaki Burger King restoranına ulaşması gereken MyBK kullanıcıları, restoran arayışlarında, markanın kendilerine sunduğu yön tarifinden de yararlanabiliyorlar.

Burger King Almanya için hazırlanan kampanya 2017’de olduğu gibi Grabarz & Partners imzası taşıyor.

KÜNYE

  • Reklamveren: Burger King Almanya
  • Reklam Ajansı: Grabarz & Partners
Kaynak: Lareclame.fr

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.