Kiğılı ve Oktay Kaynarca’dan işbirliği

Marka, Oktay Kaynarca’nın da dahil olduğu yeni koleksiyonunun lansmanını gerçekleştirdi.

29.05.2019 - 15:25 | MediaCat

Kiğılı ve Oktay Kaynarca'dan işbirliği

Erkek hazır giyim markası Kiğılı’nın “In Touch” temasıyla hazırladığı 2019 ilkbahar / yaz koleksiyonunu moda, iş ve sanat dünyasının katılımlarıyla tanıttı. Çekimlerini Nihat Odabaşı’nın gerçekleştirdiği özel koleksiyonun lansmanında, Oktay Kaynarca’nın koleksiyondan seçtiği parçalar da sergilendi.

Lansmanda konuşan Kiğılı CEO’su Hilal Suerdem, “Bugün, sevgili dostumuz Oktay Kaynarca’nın da dokunduğu bir koleksiyon sergiliyoruz. Kendisi bugüne kadar şehirli erkeğin günlük şıklığını en güzel şekilde sergileyen tarzıyla kalplere dokundu. Bugün de bizim için seçtiği en özel parçaları beğeniye sunuyoruz. Oktay Kaynarca, Türkiye’nin her kesimi tarafından sahiplenilen, tüm toplumun çok sevdiği bir isim. Onun seçtiği bu parçalar tüm Türkiye’ye çok yakışacak. Kiğılı şıklığını Oktay’ın tarzıyla ortak paydada buluşturan bu seçimler, Kiğılı’nın son yıllarda yaşadığı moda ve stil odaklı dönüşümü de en güzel şekilde gözler önüne seriyor diyebilirim. Dünyaya ve değişime ayak uydurup yenilenmeye ve bunu yansıtmaya hızla devam edeceğiz.” dedi.

Oktay Kaynarca da projede yer almaktan duyduğu mutluluğu dile getirerek, “Kiğılı’yla her zaman bir proje yapma düşüncemiz vardı. Karşınıza ilk kez Kiğılı markasıyla bir model olarak çıkıyorum. Bu proje benim için çok güzel, çok farklı bir deneyim oldu. Koleksiyonun içerisinde kış kreasyonları da yer alacak. Yani kışın da billboard’larda beni göreceksiniz.” dedi.

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.