MediaCat

Kendine geldiğin yer

MAC’in yeni reklam filmi yayında.

Yeni dönem iletişimini “Kendine geldiğin yerdesin” sloganı üzerine kurgulayan spor ve iyi yaşam markası Mars Athletic Club’ın (MAC) yeni reklam filmi izleyicisiyle buluştu.

Günlük hayatın yoğun temposundan bunalanların, MACFit, MAC/One ve MACStudio kulüplerine adım attıklarında, açıkhava etkinliklerine katıldıklarında veya mekân bağımsız spor imkânı sunan MAC+ uygulaması ile antrenman yaptıklarında deneyimledikleri “kendine gelme anları”nı ekrana taşıyan filmin kreatif ajansı Twist DDB.

MAC’in eş CEO’ları Zeynep Sirel Fırat ve Mümtaz Demirci filmle ilgili şu yorumlarda bulunuyor: “MAC olarak, sporun sadece vücut sağlığına değil, aynı zamanda ruh sağlığına da katkı sağlayan bir deneyim olduğunu biliyoruz. Yeni iletişim kampanyamızla, bireylerin kendilerine geldikleri, stresten arındıkları ve mutlu oldukları anları ön plana çıkararak sporun gerçek gücünü vurgulamak istedik. MAC ailesi olarak herkesi zihnen, ruhen ve bedenen sağlıklı bir yaşam tarzını ister kulüplerimizde ister açıkhava etkinliklerimizde ister zengin içerik kütüphanesi ve kişiye özel  antrenman programları ile her gün gelişen ücretsiz uygulamamız MAC+ ile her yerde deneyimlemeye davet ediyoruz.”

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.