MediaCat

Kellanova Türkiye yeni dijital ajansını seçti

Kellanova Türkiye çatısı altında bulunan Kellogg’s Coco Pops, Kellogg’s Granola ve Special K markalarının sosyal medya yönetimi ve dijital iletişimini yürütecek ajans belli oldu.

Dünyanın önde gelen tahıl gevreği üreticilerinden Kellanova, Kellogg’s markalarının Türkiye’deki sosyal medya yönetimi ve dijital iletişim çalışmalarını BIG’n BOLD Creative’e emanet etti.

BIG’n BOLD Creative, yeni dönemde Kellonova Türkiye çatısı altında bulunan Kellogg’s Coco Pops, Kellogg’s Granola ve Special K markalarının sosyal medya yönetimi ve dijital iletişimini yürütecek.

Deneyimli kadrosuyla sektörde 2011 yılından beri faaliyet gösteren BIG’n BOLD Creative’in müşteri portföyünde Duracell TI, Garanti BBVA, Evyap, Eker Süt Ürünleri, Anadolu Efes, Atasun Optik, L’Oreal Türkiye, Beiersdorf Türkiye, Hero Türkiye, Bel Group, Philips Avent, Adel Kalemcilik ve Abdi İbrahim İlaç gibi markalar yer alıyor.

Ajans, yeni markasına sosyal medyadan yaptığı paylaşımla “hoş geldin” diyor:

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.