MediaCat

Giysi bakımında tertemiz çözüm

Rinso’nun yeni reklam filmi yayında.

Unilever’in giysi bakım markası Rinso, yenilenen sıvı deterjan ailesini marka yüzü Zuhal Topal’ın kamera karşısına geçtiği yeni reklam filmiyle tanıtıyor.

Yenilenen Rinso Komple Bakım Serisi’nin “giysi bakımında tertemiz çözüm” olarak konumlandırıldığı filmde seriye yeni katılan Rinso Argan Özü de tüketiciyle tanıştırılıyor.

VML Türkiye imzalı filmin prodüksiyonunu Miel Film üstlenirken, yönetmen koltuğunda ise Ömer Sinir oturuyor.

Rinso Marka Müdürü Deniz Kayacan, yeni reklam filmine ilişkin şu değerlendirmelerde bulunuyor: “Tıpkı cildimiz ve saçlarımız gibi giysilerimizin de canlı ve parlak kalması için özenli bir bakıma ihtiyacı var. Yeni Rinso Komple Bakım Serisi’nin özel olarak geliştirilen formülü ile çamaşır yıkamayı giysi bakım ritüeline dönüştürüyoruz. Kampanyamızda bu içgörüye ışık tutarak Rinso’nun giysi bakımında uzmanlığının altını çiziyoruz. Sıvı deterjan ailemizin en yeni üyesi Argan Özü’nü de tüketicilerle buluşturduğumuz için çok heyecanlıyız. Zuhal Topal ile keyifli işbirliğimiz bu sene yeni kampanyamızda da devam ediyor. Kendisinin markamızla olan uyumunun bu kampanyamızda da başarılı sonuçlar doğuracağına inanıyoruz.”

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.