MediaCat

Kedilerin tek isteği

Sheba’dan kedilere tercüman olan reklamlar.

Kedi sahiplerinin kedileri için yapamayacağı şey yok. Evlatlarını türlü eşyalarla, oyuncaklarla şımartmaya çalışmalarında bir sakınca yok. Peki ya kedilerin karşı koyamayacağı tek bir şey varsa?

Kedi maması markası Sheba’ın yeni reklam kampanyası, kedilerine renkli hediyeler sunan insanların çaresizliğini ekrana taşıyor. Lütfeder de ilgilenir umuduyla sunulan gösterişli oyuncaklara ilgisini saniye dolmadan kaybeden kedilerin gözlerinde direnmenin mümkün olmadığı tek lezzet beliriyor. Markanın yaş mamalarının gurme konumlandırmasını öne çıkaran “Resistance is Futile” (Direnmek Boşuna) platformu kapsamında yayınlanan filmler AMV BBDO imzası taşıyor.

AMV BBDO’dan Ben Smith ve Dan Kennard, kampanyayı, “Kedi sahipleri onların sevgisini kazanmak için kedilerini oyuncaklara, ödüllere, hediyelere boğarken, kampanyamız aslında tek istediklerinin Sheba olduğunu gösteriyor” sözleriyle yorumluyor.

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.