MediaCat

Cannes Lions kısa listelerinde Türkiye’den bir iş

Cannes Lions’ta Türkiye’den bir iş üç kategoride kısa listeye kaldı.

71’inci edisyonu bugün itibarıyla başlayan ve 21 Haziran’da son bulacak olan Cannes Lions Uluslararası Yaratıcılık Festivali’nde kısa listeler açıklanmaya devam ediyor.

Innovation Lions, Dan Wieden Titanium Lions ve Glass: The Lion for Change kategorilerinin ardından Audio & Radio, Outdoor, Print & Publishing, Design, Digital Craft, Film Craft, Industry Craft, Creative B2B, Creative Data, Direct, Media, PR, Social & Influencer, Entertainment, Entertainment Lions for Gaming, Entertainment Lions for Music, Entertainment Lions for Sport, Brand Experience & Activation, Health & Wellness, Pharma kategorileri de kısa listeleri açıklanan kategoriler arasında katıldı.

BirGün Gazetesi ve TBWA\İstanbul’un kadın cinayetlerinin sayısındaki artışa ve üzeri kapatılan kadın cinayetlerine dikkat çekmek amacıyla gerçekleştirdiği, Kadın Cinayetlerinin Üzeri Kapatılmasın açıkhava kampanyası Print & Publishing, Design ve Media kategorilerinde kısa listeye kaldı.

Ajans: TBWA\İstanbul
Reklamveren: BirGün Gazetesi
Kategori: Print & Publishing, Design, Media

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.