MediaCat

Kedi kakası hakkında çok yanlış anlaşılmalar

Kendi kendini temizleyen kedi tuvaleti ScoopFree’den komplo teorileri.

Kedi kakası hakkında çok yanlış anlaşılmalar

Bir düşünün, tarihe adını kazımış Abraham Lincoln’den Winston Churchill’e pek çok önemli ismin yanında neden kedileri de bulunuyordu? Peki, şimdiye kadar evlerde yaşamasına ve aynı çatı altında tuvalet ihtiyacını gidermesine izin verdiğimiz tek hayvan türü neden kediler?

Bu soruların cevabını, kendi kendini temizleyen kedi tuvaleti ScoopFree’nin reklam kampanyasında kediler yanıtlıyor. Kedi kakalarını toplamak için özel bir alet bile icat edildiğine vurgu yapan septik kedilere göre, insanların onlara bu kadar bağlı olmasının sebebi, kedi kakasının çok değerli olması. Kedi kakaları milyarlara bedel olduğu için insanların kedi kakalarını toplayan otomatik bir tuvalet icat ettiğini düşünüyor kediler. İnsanların kedi kakalarını toplayarak Ay üzerinde biriktirdiklerini ve Ay’ın aslında kedi kakasından oluştuğunu düşünen kediler, gezegenimizdeki gelgitlerin, iklim değişikliğinin ve daha pek çok şeyin sorumlusunun kendi dışkıları olduğundan oldukça emin gözüküyorlar.

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.