MediaCat

Keşif dolu bir aşk hikâyesi

Škoda’dan yeni Kodiaq için romantik lansman.

Yeni SUV modeli Kodiaq için alışılmışın dışında bir lansmana imza atmak isteyen Škoda, FCB Londra imzalı kampanyasında aşka kanat çırpan iki arının hikâyesini ekrana taşıyor.

Yönetmenliğini Nicolai Fuglsig’in üstlendiği filmde âşık arıların yolu bir ailenin Škoda Kodiaq’ı ile kesişse de arılardan biri otomobilin dışında kalıyor. Stevie Wonder’dan For Once in My Life eşliğinde iki arı ayrı düşmemek için yol boyu uğraşırken, izleyenlere aracın iç özellikleri, dış görünümü ve performansı aktarılıyor.

Škoda Global Pazarlama Başkanı Meredith Kelly, “Bir otomobil reklamını aşk hikâyesine dönüştürdüğünüzde kitlenizi heyecanlandırırsınız. Aşk hikâyelerinin asla modası geçmiş değildir, tüketicimizle bağ kurmanın her daim gerçek ve akıllıca bir yoludur” yorumunda bulunurken, FCB Londra Kreatif Direktörü Owen Lee ise, “Škoda çok insani bir marka ama diğer global otomobil reklamlarındaki gibi sadece insan ve sürüş görüntüleri kullanmak yerine iki sevimli arı hakkında çok insani bir aşk hikâyesi anlatmak istedik” diyor.

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.