MediaCat

Kazandıran ikna ve sunum becerileri bu kitapta!

‘İkna ve Sunum’ MediaCat Kitapları’ndan çıktı.

Kazandıran ikna ve sunum becerileri bu kitapta!

Genel kanı iyi fikrin kendisini satacağı yönünde olsa da, insanları bir fikrin iyi olduğu yönünde ikna etmek, o fikrin satılmasında öncelikli rol oynuyor. Bir insanı veya dahası bir grubu ikna etmek ise yeteneğin yanı sıra incelikli bir iç keşif ve emek gerektiren meşakkatli bir süreç. Ancak, tüm dikkatlerin fikre odaklandığı reklam ve pazarlama dünyasında, bulunan fikrin sunumu üzerine düşünmek sıklıkla son ana bırakılıyor.

İş hayatında kazandıran ikna ve sunum becerileri bu kitapta!Durumun öneminin farkına varan ve sektöre de aynı farkındalığı kazandırmayı hedefleyen Peter Coughter‘in profesyonellerin sunum becerilerini geliştirmek amacıyla yazdığı ‘İkna ve Sunum’, yazarın dünyanın dört bir köşesinde verdiği eğitimlerin en önemli noktalarının derlendiği aydınlatıcı bir kitap. İkna ve Sunum ile okurlarına doğal sunum becerilerini keşfetmenin yollarını, güçlü bir metin yaratmanın sırlarını ve basitlik, netlik ve zarafetten ödün vermeden etkili olmanın püf noktalarını göstererek dinleyiciyle duygusal bağ kurmanın inceliklerini açıklayan Coughter, reklam ve iletişim sektörünün öncü isimlerinin gerçek hikâyeleriyle de zenginleştirdiği bu çalışmasıyla kendisini geliştirmek ve içindeki ikna etme potansiyelini açığa çıkarmak isteyen herkese eşsiz bir kaynak sunuyor.

Dentsu Global Yaratıcı Baş Danışmanı Akira Kagami‘nin önsözüyle yayınlanan ‘İkna ve Sunum’a kapital.com.tr üzerinden ulaşabilirsiniz.

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.