Karbonat’a yeni kreatif direktör

Varol Döken ajansın yeni kreatif direktörü oldu.

02.04.2021 - 10:14 | MediaCat

Karbonat'a yeni kreatif direktör

2017 yılından bu yana Karbonat bünyesinde kreatif grup başkanı olarak görev almakta olan Varol Döken yeni görevlendirmeyle birlikte ajansın yeni kreatif direktörü oldu.

Kariyerine M.A.R.K.A. bünyesinde reklam yazarı olarak başlayan Varol Döken, 15 yılı aşkın kariyerinde yerel ve global birçok ajansta çalıştı ve ulusal ve uluslararası yarışmalarda 40’a yakın ödül kazandı. Karbonat’a 2012 yılında katılan Döken, ajansta son olarak kreatif grup başkanı olarak çalışmaktaydı.

Karbonat’ın yönetimini yeni dönemde birlikte yürütecek olan Cihan Kavaklıpınar ve Emre Abay, ajansta uzun yıllardır çalışan Döken’in ajans ekibi ve markaları çok iyi tanımasının, ajansın gelişim sürecinde büyük bir avantaj oluşturacağını ifade etti.

Ajansın yönetim kademesindeki yeni görevlendirmeleri değerlendiren ajans başkanları Cenk Gümüşcüoğlu ve Melih Dinçer ise pandemi dönemiyle birlikte ajansı her geçen gün değişen sektörün hızına ayak uyduracak, müşterilerine sunduğu yenilikçi, dinamik ve yaratıcı hizmetleri daha da geliştirecek şekilde yapılandırdıklarını belirtti.

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.