MediaCat

Kararan hayatlar için kararan klipler

Ed Sheeran ve Tame Impala gibi müzisyenler Ukrayna’da Rus işgali sebebiyle devam eden mağduriyete dikkat çekmek amacıyla ülkede savaş öncesi çekilen kliplerini siyaha bürüdü.

Kararan hayatlar için kararan klipler

Rusya’nın Ukrayna’yı işgalinde birinci yıl geride kalırken, savaştan etkilenen pek çok Ukraynalının hâlâ desteğe ihtiyacı var. Rode Kruis-Vlaanderen (Flanders Kızıl Haçı) ve Croix-Rouge de Belgique (Belçika Kızıl Haçı) bölgedeki mağduriyeti unutturmamak için dünyaca ünlü müzisyenlerle işbirliği yaptı.

Ed Sheeran, Editors, Tame Impala, George Ezra, Years & Years, Twenty One Pilots, Rudimental ve Roméo Elvis gibi isimlerin savaş öncesinde Ukrayna’da çektikleri orijinal kliplerin karartılarak Ukrayna’ya ait unsurların artık mevcut olmadığına dair bir mesajla sunulduğu kampanya, BBDO Belgium imzası taşıyor.

Ekranda olup bitmesi gerekenleri karartılmış videoya eklenmiş altyazılarla aktaran yeni klipler, izleyenleri Ukrayna’nın bugünkü gerçekliğinin farkına varmaya ve savaş mağdurlarına destek olmaya teşvik ediyor.

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.