KAGİDER genç kadınların düşlerine ortak

Düş Ortağım platformu iş hayatına daha donanımlı başlamak isteyen genç kadınların yanında.

14.11.2018 - 13:50 | MediaCat

KAGİDER genç kadınların düşlerine ortak

Türkiye Kadın Girişimciler Derneği (KAGİDER) 18 – 25 yaş arası genç kadınların düşlerini gerçekleştirmelerine yardımcı olmak için Yeni Dünya Programı (New World Program) desteğiyle Düş Ortağım adlı yeni bir eğitim platformu kurdu. Kayıt oluşturan herkese kariyer yolculuğunda düş ortaklığı yapacak online platformda genç kadınlar bilgilerini artırmalarına ve kariyerlerini ilerletmelerine yardımcı olacak çeşitli kaynaklara ulaşabilecekler.

Dusortagim.com adresinden ulaşılabilen platformda alanında uzman 20’yi aşkın eğitmen tarafından Zaman Yönetimi, Sosyal Girişimcilik, İz Bırakan Çalışan Olmak, Mülakat Teknikleri, Beden Dili, Teknoloji ile Güçlenmek ve Toplumsal Cinsiyet Eşitliği gibi konular hakkında hazırlanmış videoların yanı sıra blog yazıları, rapor ve sunumlar da yer alıyor.

KAGİDER genç kadınların düşlerine ortak

Yaşayan bir platform

KAGİDER Yönetim Kurulu Başkanı Sanem Oktar platformu “Üzerinde çok severek çalıştığımız, genç kadınlara kariyer yolculuklarında güçlü bir destek sağlayacağına inandığımız bir projeyi daha hayata geçirmenin mutluluğunu yaşıyoruz. Bilgi paylaştıkça azalmaz, tam tersine büyür. Bu portalda çok ciddi bir bilgi birikimini paylaşıyor, genç kadınların düşlerini gerçekleştirmelerine yardımcı oluyoruz. Bu projeye katkıda bulunan bütün eğitmenlerimize ve portalın hayata geçmesi için çaba gösteren bütün arkadaşlarıma teşekkür ederim” sözleriyle değerlendirirken; KAGİDER Yönetim Kurulu Üyesi ve Gençlik Strateji Grubu Başkanı Servisimin Cömert proje hakkında şu yorumda bulundu:

“Dijital ortamı etkin bir şekilde kullanmak ve iş hayatına girme aşamasında olan çok sayıda genç kadına erişerek onlara daha kariyerlerinin başında önderlik etmek büyük önem taşıyor. Düş Ortağım platformu bu işlevi yerine getirecek. Burada KAGİDER üyelerinin ve gönüllü destekçilerden oluşan eğitmenlerin büyük emeği var. Tecrübelerini ve bilgilerini aktarıyorlar. Burası yaşayan bir platform olacak. İş dünyasının değişen ihtiyaçlarına göre yeni eğitim videoları eklenecek ve genç iş kadınlarının başarı öyküleri paylaşılacak. Ayrıca portalın içinde yer alan faydalı linkler bölümü de genç kadınların iş hayatına daha bilgili ve donanımlı girmelerine katkıda bulunacak. Portalın düşlerin gerçekleşmesine yardımcı olacağına inanıyorum.”

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.